PostWysłany: Wto 15:26, 22 Sie 2006    Temat postu:

PostWysłany: Śro 0:04, 23 Sie 2006    Temat postu:

PostWysłany: Śro 10:24, 23 Sie 2006    Temat postu:

CHODZIŁO O TO ŻE NIE WIADOMO CZY ZAŁUŻE PO NASTĘPNYCH KOLEJKACH UTRZYMA PIERWSZE MNIEJSCE !!!!!!!!!!!!!
czerwoni

PostWysłany: Śro 20:44, 23 Sie 2006    Temat postu:

trzymam za was kciuki dąb dacie radę niema że boli?????? pokażcie co potraficie. tak jak my narazie pkazujemy w klasie A ale niewiem jak pójdzie dalej. piułka jest okrągła a bramki są dwie. pozdro
dab

PostWysłany: Nie 19:04, 27 Sie 2006    Temat postu:

dzieki czerwoni:)dzisiaj pokazalismy ze umiemy walczyc,gralismy z opaka.wynik 2;2!gra była bardzo ostra,nawet zbyt ostra:(dzieki ze w nas wierzycie i trzymamy za was tez kciuki!!!
MIchał

PostWysłany: Nie 21:26, 27 Sie 2006    Temat postu:

orkan - zjedonczeni 5-1. Te doły na tym boisku w żaluzu są tragiczne. Pozdrawiam

PostWysłany: Pią 14:11, 01 Wrz 2006    Temat postu:

Ha,ha,ha !!!!!!!!!!!!!!! załuże może tak,- ale młodów???
Młodów

PostWysłany: Pią 14:27, 01 Wrz 2006    Temat postu:

Do Gośc : Kolego gdyby nie to ze w Młodowie posypał sie skład i został troche odmłodzony w tym roku to młodów grałby w A Klasie z duzym powodzeniem jak kiedys teraz jest całkowiecie inny skład niz ten co był kiedys ze tamtego składku zostało moze 4 zawodników po drugie Młodów walczył kiedys z takimi klubami jak PoLonia Przemysl mecz który wygrał 2:0 w Pucharze Smile
do młodowa

PostWysłany: Pią 19:29, 01 Wrz 2006    Temat postu:

dosciu wez wyluzuj!!!!!!!!pieprzysz jak stare babki!!!gdyby sie u nas nie posypal skład to gralibysmy w lidze mistrzów!!!!haha Smile kazdy was rozwali jak gnój po polu!!!!!hehehehehe zejdz na ziemie stary:)
obiektywny

PostWysłany: Nie 16:18, 03 Wrz 2006    Temat postu:

zakonczył sie mecz zalesie;zaluze 1;1 brame dla zalesia strzelil Wegrzyn w 65minucie po ładnej zespolowej akcji i strzale w poprzeczke OGÓRA(pseudonim) Smile z dobitką juz niebyło problemu strzał do przawie pustej bramki.
bramka dla zaluza to niezrozumiale zagranie obroncy gospodarzy ktory zamiast wybic piłke na aut stracil ją ,dosrodkowanie zawodnika z załuza na 16 metr i strzal lekki na bramke po rykoszecie zmylila bramkaza i piłka wpadła do bramki na 7 minut przed koncem .
lider nic nie pokazal wiecej z gry i sytuacji mieli błekitni!!!!!!!! załuze z taka gra niech zapomni o awansie bo juz takie pogłoski słyszałem.
do obiektywnego:)

PostWysłany: Śro 19:32, 06 Wrz 2006    Temat postu:

wejsc moga,ale napewno spadna po pierwszym sezonie:)hehe

PostWysłany: Nie 16:40, 10 Wrz 2006    Temat postu:

Ryszkowa wola - Dąb Cetula 1:2 Czy ktoś zna pozostałe wyniki klasy "B" ?
Gośc

PostWysłany: Nie 16:45, 10 Wrz 2006    Temat postu:

Załuże - Młodów 3:2 boisko do niczego i stronniczasc sedziów po stronie załuza uznana bramka z 3 metrowego spalonego i podyktowany niesłusznie rzut karny do połowy 1:2 dla Młodowa i dwie czerowna kartki dla zawodników z mŁodowa po przerwie zaczeła sie stronniczosc sedziów Wink
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Sportowe Powiatu Lubaczowskiego Strona Główna -> Piłka nożna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)