Forum Forum Sportowe Powiatu Lubaczowskiego Strona Główna Forum Sportowe Powiatu Lubaczowskiego

Lubaczowska B klasa.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 25, 26, 27  Następny

rafaił(ten sam)

PostWysłany: Nie 13:26, 16 Kwi 2006    Temat postu:

ciąg dalszy mecza krógło-znicz @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ BRAMKI: 1:0- Mietek bieg liewo strono łonki dał do śrotka gdzie był Bronek Oborniak a ten pienknym stszałem z 10 metruf pokonał bramkarza gości. 2:0- Tusz po wznowieniu gry przez ZNICZ Jasiek zabrał piłke dajonc w brzuch dlia pszeciwnika i sam trelił golia. 3:0- Była to druga połowa teho meczu gdy Stolec rzucajonc piłke z ałtu zaskoczył łszystkich i wrzucił piłke do siatki renkoma . 4:0- To był rajd marzeń Bronka pszeszedł on całe bojisko sam i na końcu oszukał w roolniczy sposup holkipera ZNICZ-a. @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ WYDARZENIA: Na poczontku meczu jeden z kibicuf wjechał traktorem z brono i zaorał bojisko. Łszyscy musieli potem deptać a tem co wjechał dostał tszy liata w kamieniłomach. W drugiej połowie piorun dał w łep dlia sendziego i odwieźli go do szpytala. Pod koniec meczu Bronek bił sie ze sfoim koliegoł Zdzisiem ten wybił zemby dlia Bronka – i dobrze zrobił nalierzało sie nazbierał on jusz na ryj. @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ OCENA: Zdaniem „Tygodnika Roolnika” piłkarzem meczu został Zdzisiek za to rze pobił Bronka (odwieżli go na oddział intensywnej terapji). A tak wogulie to był to ciekawy mecz ktury obfitował w golie bujki pioruny i zaorywanie bojiska. Dliatego dlia tych dwunastu kibicuf opłacało sie dać kilo słoniny i wejść na ten mecz w kturym WKS KRÓGŁO wygrał 4:0 ze ZNICZ-em GRZEBIENIE.

PostWysłany: Nie 19:42, 16 Kwi 2006    Temat postu:

Drużyna Czerwonych Cewków nie przegrała na wyjazdach w lidze od 10.10.2004r. z Zalewem stary Lubliniec (2-5 )kolejne mecze na wyjazdach to 24.10.2004 Leśnik Płazów 3-2 , 17.4.2005 orkan załuże 0-0, 8.5.2005 start lisie jamy 3-3, 5.6.2005 graniczni krowica 4-0, 14.6. 2005 błekitni zalesie 6-2 i bieżący sezon : 28.8.2005 lesnik płazów 5-1,11.9.2005 blekitni futory 2-1,2.10.2005 miękisz nowy 7-1,16.10.2005 blekitni zalesie 4-1, 30.10.2005 dab cetula 3-0 i 9.4.2006 zryw młodów 5-2 co daje nam razem mecze :11 zw.-re.-por.:9-2-0 bramki:42-13 co daje passę 11 ligowych meczy z rzędu bez porażki na wyjazdach
statystyk

PostWysłany: Nie 19:49, 16 Kwi 2006    Temat postu:

zryw młodów w ubiegłej kolejce przerwał passę 15 ligowych meczy z rzedu bez porażki u siebie passa zaczęła się jeszcze w klasie A remis z pogon-sokol1-1 zas w sezonie 2004/2005 juz w klasie b na 9 meczy u siebie zryw wygral 8 i 1 zrem. runda jes. 2005/2006 równiez była bez porazki az do meczu 9.4. przegranego 2-5

PostWysłany: Nie 21:45, 16 Kwi 2006    Temat postu:

druzyna z cetuli dopiero zawiązała klub i są troche nieprzyzwyczajeni,ale bedziemy się starac a nawet zostawimy płuca na murawie,aby przesunąć sie na lepszą pozycje w tabeli!
napastnik

PostWysłany: Nie 21:49, 16 Kwi 2006    Temat postu:

a poza tym gramy dla siebie,a nie dla zarobienia pieniędzy!!!jak to robi większość klubów!
ia

PostWysłany: Pon 8:23, 17 Kwi 2006    Temat postu:

w klasie B trudno mówic o wiekszej(jakiejkolwiek) kasie .........naprawde
dąb

PostWysłany: Wto 10:42, 18 Kwi 2006    Temat postu:

W niedziele,mamy wyjazd do Miekisza-to będzie prawdziwa gra,chociaz wiadomo kto wygra!!mam nadzieję,że będzie panowała miła atmosfera w przeciwieństwie do drużyny z załuża!!!!!!!
koleś

PostWysłany: Śro 15:49, 19 Kwi 2006    Temat postu:

Napastnik Dębów Grzegorz Wieliczko
napewno postara się aby cetulanie wygrali z Miękiszem
koleś

PostWysłany: Śro 15:53, 19 Kwi 2006    Temat postu:

Słyszałem o ostatnim meczu cetulan podobno załuże nie grało fair play .Mam nadzieję że nie powtóży się to w Miękiszu.
marcin

PostWysłany: Czw 20:02, 20 Kwi 2006    Temat postu:

grzesiek gra ze mna na ataku.rozumiemy się bez słów-postaramy się o dużą liczbę bramek
koleś

PostWysłany: Czw 21:28, 20 Kwi 2006    Temat postu:

Byle jak najwięcej bramek!!!!!! Nie dajcie się im !!
koleś

PostWysłany: Czw 21:32, 20 Kwi 2006    Temat postu:

Grajcie do ostatnich minut.....!! I wygrajcie w końcu jakiś mecz!!!!! Z agresją Dębie Cetula.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Sportowe Powiatu Lubaczowskiego Strona Główna -> Piłka nożna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)